Omluvenky

Vážení rodiče, pokud Vaše dítě náhle onemocní, je nutné ho v mateřské škole odhlásit do 7:00 hod. Později Vám nebude odhlášeno stravování. Oběd si můžete vyzvedout pouze první den nemoci, další dny není možné stravu odnášet domů.

Může se stát, že máte plnou hlavu starostí a na omluvenku zapomenete, napište nám kdykoli během dne, sice nebude mít odhlášenou stravu na daný den, ale další dny bez problémů omluvíme.

Prosíme rodiče dětí, které mají již povinnou předškolní docházku, aby děti omlouvali, školka musí tyto omluvenky dokládat, proto je skvělé, pokud napíšete email, který mš uchová jako omluvenku. Zpětně poté dopíšete omluvenku do OMLUVNÉHO LISTU, který má každý předškoláček ve své skříňce v šatně. 🙂

Všechny omluvenky můžete psát do nové aplikace NAŠE MŠ, přístupové údaje k aplikaci získáte v mateřské škole

Omluvenky.ms-sec@seznam.cz

Nejlepší a nejspolehlivější volba omluvy, můžete napsat kdykoli během dne, paní učitelka otevírá e-mail každý den mezi 6:00 až 7:00. Máte tedy jistotu, že Vaše dítě je omluvené.

469 676 193

Tento telefon zvoní přímo ve třídě paní učitelky a je jediným telefonem, kde jsme schopni zaručit, že se informace o omluvení dostane na správné místo – tedy k paní učitelce. Prosíme Vás, neomlouvejte děti na soukromých číslech učitelů, či paní ředitelky, opravdu nejsme ve školce nonstop. Děkujeme